TA-ELLETRA : 

هدهای دیجیتال الکترا، شکل تکامل یافته هد بورینگهای شناخته شده TRM داندریا جهت انجام عملیات فینیشینگ کاری میباشند که در بازار جهانی با دقت و کیفیت بالایی ارائه شده است.

تولید سالانه ده ها هزار هد TRM  در طیف وسیعی از اندازه، حاصل  تکنولوزی تکامل یافته ای با بیش از 20 سال تجربه ساخت میباشد. و اکنون TA-ELLETRA شکل ارتقاء یافته از همان TRM است که خود را آماده وروده به عصر تکنولوژی و الکترونیک و نرم افزارهای روز دنیا کرده است.

توجه: TR-ELETTRA جایگزین TRM نمیباشد بلکه روشی بهبود یافته برای عملیات مکانیکی فینیشینگ قبلی است که مشتریا ن و صنعتگران و  را قادر میسازد که از بین روش سنتی بورینگ کاری TRM و روش دیجیتالی نوین TR-ELLETRA یکی را بر حسب نظر خود انتخاب نمایند.

 

    TA-ELETTRA یک هد فینیشینگ میباشد که اعمال تغییرات در درجه ورنیه آن بر روی یک صفحه نمایش دیجیتال قابل رویت میباشد و این امر حدکثر سرعت     و دقت را برای اپراتور فراهم می­سازد.

    TA-ELETTRA سازگار با کوپلینگ شناخته شده ماژولار داندریا (MHD) میباشد ولیکن در تمام ابزارهایی دارای سیستم کوپلینگ استاندار هستند، سازگار         و قابل استفاده است این ابزار به طلف خواندن مستقیم اعمال تغییرات در اسلاید بورینگ دقت بسیار بالایی را در اختیار اپراتور قرار خواهد داد

     رزولیشن و دقت صفحه نمایش این ابزار 002/0 یا (2 میکرون) بوده و به صورت بسیار آسان میتوان با فشردن دکمه تعبیه شده روی هد از آن استفاده کرد            و واحد آن را به آسانی از میلیمتر به اینچ تغییر داد و تنظیم ورینه آن نیز به آسانی با استفاده از آچار مخصوص آن صورت میپذیرد.

منبع تغذیه صفحه نمایش این هد یک باطری لیتیومی با طول عمر بالا مییباشد؛ همان باطری که به طور معمول در ساعاتهای مچی دیجیتال مورد استفاده است. این صفحه نمایش برای طولانی تر شدن عمر باطری پس از 30 ثانیه به طور اتوماتیک خاموش می­شود ولی آخرین مقدار مشاهده شده در آن ذخیره شده و مجددا قابل رویت است.

دامنه کاری TA-ELETTRA نیز همان دامنه کاری TRM بوده که از قطر 6 میلیمتر تا 108 میلیمتر را پوشش میدهد.

 

 

اما این همه مزیتهای  این هد نیست. TA-ELETTRA  همچنین به صورت یک کیت کامل با تمام لوازم جانبیش که استفاده صحیح از آن را فراهم میسازد ارائه شده است که یک راه حل هوشمند و مقرون به صرفه و مطابق با بازارهای جهانی می­باشد.

در حقیقت جدای از هد اصلی این پکیج شامل تعدادی ابزارهای مورد نیاز و ضروری برای عملیات بورینگ کاری میباشد و برخی از اینسرتهای مورد نیاز نیز در آن تعبیه شده است.

و در نهایت میتوان گفت سهولت در نصب و راه اندازی و استفاده از این هد، آن را به یک محصول واقعاً معتبر و مطابق با فن آوری های قرن 21 تبدیل کرده است بطوریکه تمامی مشتریان و صنعتگران گرامی پس از استفاده کوتاه مدت از این هد به این امر اذعان خواهند داشت.

تعداد بازدید خبر : 4197

آمار بازدید کل : 434067     آمار بازدید کنندگان امروز : 33     امروز : 1397/05/27
آریا صنعت ( صادقیه ) تهران ، خیابان امام خمینی ، بعداز ۳۰ تیر ، روبروی درمانگاه فرهنگیان ، پلاک ۲۹ - تلفن +۹۸ ۲۱ ۶۶۷۲۲۵۰۴ (۴خط) - فکس +۹۸ ۲۱ ۶۶۷۰۹۶۸۷